Konferencja "Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów III edycja" - dzień pierwszy

W dniu 02.12.2011 odbyła się konferencja „Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów III edycja” zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu
więcej

Konferencja naukowa "Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów III edycja" - dzień drugi

Prezentacje, postery
więcej

Plan konferencji "Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów III edycja" - 02.12.2010.

Urząd Marszałkowski zaprasza Państwa na konferencję „Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów III edycja”, która odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2010 r. w Dworze Artusa w Torun. Podczas pierwszego dnia konferencji zostaną wręczone umowy stypendialne.
 

Plan konferencji "Krok w przyszłość - stypendia dla doktorantów III edycja" - 03.12.2010.

Urząd Marszałkowski zaprasza Państwa na konferencję „Krok w przyszłość – stypendia dla doktorantów III edycja”, która odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2010 r. w Dworze Artusa w Toruniu. Część naukowa konferencji, której tematem przewodnim będzie „Badania doktorantów przyszłością dla rozwoju regionu”, odbędzie się 3 grudnia 2010 r.
Konferencja poświęcona jest potencjałowi innowacyjnemu i zastosowaniom dla przyszłości regionu badań naukowych prowadzonymch przez doktorantów . Kierowana jest zarówno do beneficjentów programu "Krok w przyszłość" jak i osób , które nie były stypendystami tego programu.

 
Najczęściej zadawane pytania
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wybierz okres wydarzeń:
Miesiąc:
Rok:
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje, biuletyny i aktualności.